П`ятниця, 20.04.2018, 11:29
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика
Головна » 2013 » Грудень » 19 » 16-18 грудня 2013 року у Республіці Польща відбулась робоча зустріч
10:34
16-18 грудня 2013 року у Республіці Польща відбулась робоча зустріч
     16-18 грудня 2013 року у Республіці Польща відбулась робоча зустріч між Львівським Обласним Управлінням Водних Ресурсів та Воєводським Управлінням Меліорації і Водних Споруд в Любліні з питань опрацювання інтегрованого проекту «Модернізація і відбудова транскордонної сітки меліоративних водних споруд, оптимізація параметрів існуючих водотоків в басейні рік Солокія, Річиця, Біла і Варежанка з метою збільшення пропуску повеневих і високих вод, раціонального використання водних ресурсів з дотриманням охорони довкілля на прикордонних територіях» в рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Україна-Білорусія на 2014-2020 роки, а також щодо утримання прикордонних меліоративних об'єктів в рамках українсько-польської міжнародної Угоди «Про співпрацю в галузі водного господарства на прикордонних водах».
      З української сторони в зустрічі взяли участь: начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Садовий В. М., керівник Робочої групи з питань протиповеневого захисту, регулювання і меліорації Козак М. І., начальник Львівської гідрогеолого-меліоративної експедиції Матвіюк В. В. та начальник Жовківського управління водного господарства Міндер В. А.
      З польської сторони в зустрічі взяли участь: директор Воєводського управління меліорації і водних споруд у Любліні Станіслав Якимюк, заступник директора Воєводського управління меліорації і водних споруд у Любліні Анджей Піхля, головний бухгалтер Воєводського управління меліорації і водних споруд у Любліні Євгеніуш Адасік, директор відділу Воєводського управління меліорації і водних споруд у Замості Вальдемар Горчица та інспектор нагляду Воєводського управління меліорації і водних споруд у Любліні Євгеніуш Дацюк.
      Під час зустрічі відбувся виїзд на прикордонні меліоративні об'єкти в басейнах рік Солокія, Річиця, Біла, Варежанка, було проведено їх обстеження. Підтверджено необхідність виконання протипаводкових робіт, пов'язаних з оптимізацією параметрів і ремонтом гідротехнічних споруд вищевказаних рік, а також робіт, пов'язаних з модернізацією, відбудовою і ремонтом водних споруд на прикордонних меліоративних системах.
      Також відбулись зустрічі в Старостві Пов'ятовому в Грубешові і Томашові Любельському з адміністрацією та зі спеціалістами адміністрацій з питань реалізації Європейських Проектів.
      В результаті зустрічі відбувся обмін досвідом з питань, пов'язаних з підготовкою до реалізації проекту, було встановлено перелік необхідних першочергових матеріалів для складання заявки до Спільного Технічного Секретаріату, погоджено терміни наступних зустрічей для опрацювання і підготовки необхідних матеріалів для заявки.
      Було також погоджено, що ведучим партнером буде польська сторона – Воєводське Управління Меліорації і Водних Споруд у Любліні.
      Польська сторона запевнила, що виконає всі необхідні дії, пов'язані з впровадженням вищеназваного Проекту з метою спільної реалізації.
Переглядів: 369 | Додав: johnkor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz