Понеділок, 19.02.2018, 20:47
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика
Головна » 2014 » Травень » 22 » Нарада з керівниками водогосподарських організацій західних областей щодо питань пропуску паводку,що відбувся 16-18 травня в басейні Дністра
08:52
Нарада з керівниками водогосподарських організацій західних областей щодо питань пропуску паводку,що відбувся 16-18 травня в басейні Дністра

       21 травня 2014 року у інформаційно-дорадчому центрі Львівського облводресурсів Голова Держводагентства Василь Сташук провів виробничу нараду з керівниками водогосподарських організацій західних областей щодо питань пропуску паводку, що відбувся 16-18 травня в басейні Дністра.

       Під час зазначеної наради обговорювалися вжиті та заплановані заходи, що стосуються питань зменшення негативного впливу від проходження паводків.
        В нараді брали участь начальники Львівського, Івано-Франківського, Тернопільського облводресурсів, БУВРу Тиси, Дністровсько-Прутського БУВРу та БУВРу р.Пд. Буг, а також директор ДП «Прикарпатської регіональної дирекції з водогосподарського будівництва», в.о. директора «Львівської обласної дирекції з протипаводкового захисту» та Державного регіонального проектно-розвідувального інституту «Львівдіпроводгосп».
       Внаслідок інтенсивних опадів 15-16 травня на річках басейну Дністра спостерігалось формування піків високого дощового паводку.
       Проходження піків супроводжувалось затопленням заплав на ділянці Дністра вище водпоста Журавне та окремих його гірських приток; відбувалось підтоплення сільськогосподарських угідь, доріг, будівель у прирічкових населених пунктах.
       Слід відмітити, що всі споруди, які побудовані за останні роки, залишились не ушкодженими та виконали свою протипаводкову функцію. Також, залишились не ушкодженими 29 протипаводкових об’єктів, побудованих у межах інвестиційного проекту комплексного протипаводкового захисту у Львівській області, які знаходяться в найбільш паводконебезпечних районах області.
       Проте, під час проходження паводка у Львівській області було пошкоджено ряд захисних протипаводкових споруд (берегоукріплення, захисні дамби), які вже понад 30-40 років знаходяться в експлуатації. На даний час ці об’єкти потребують проведення робіт з реконструкції та капітального ремонту.
       З метою акумуляції надлишкового паводкового стоку р. Дністер у Львівській області побудовані дві рівнинні акумулюючи ємності біля с. Чайковичі у Самбірському районі (акумулюючи ємність “Чайковичі”) та біля с. Тершаків у Дрогобицькому та Городоцькому районах (акумулюючи ємність “Тершаків”).
       Під час підняття рівнів в р. Дністер, спрацювала протипаводкова ємність “Тершаків”, що дало змогу заакумульовати понад 21 млн. куб. м надлишкового паводкового стоку, чим забезпечено захист 20 населених пунктів.
       Міжвідомчою комісією по встановленню режимів роботи Дністровського водосховища було прийнято оперативне рішення збільшити скид з Дністровського водосховища.
       Режим роботи Дністровського водосховища було встановлено з врахуванням недопущення негативних наслідків від проходження паводку на нижче розташованих територіях.
       Рівень води у Дністровському водосховищі станом на 8 годину 20 травня - 118,0 м БС, приток 1100 м3/с, скид 400 м3/с.
       Під час пропуску та ліквідації наслідків дощового паводку водогосподарськими організаціями задіяні 17 одиниць техніки та механізмів, 172 інженерно-технічних працівники та робітники, укладено 11385 мішків для запобігання руйнуванню та зменшення фільтрації дамб та інших водогосподарських об’єктів. Для перекачування води працювало 5 насосних та 1 пересувна насосна станція в Городоцькому району, якими відкачано 579,0 тис. м3 води. Постійно проводилася тісна співпраця з територіальними підрозділами ДСНС України та з органами місцевого самоврядування.
       У водогосподарських організаціях встановлено цілодобове чергування, постійно проводиться моніторинг ситуації з проходження паводку та його наслідків.


  

Переглядів: 323 | Додав: johnkor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz