Неділя, 18.02.2018, 10:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика
Головна » 2012 » Травень » 31 » Науково-практичний семінар "Ефективне сільськогосподарське використання меліорованих земель та техногенних ґрунтів"
12:37
Науково-практичний семінар "Ефективне сільськогосподарське використання меліорованих земель та техногенних ґрунтів"
       31 травня 2012 року в конференц-залі інформаційно-дорадчого центру відбувся  науково-практичний семінар "Ефективне сільськогосподарське використання меліорованих земель та техногенних ґрунтів".
       Організували та провели семінар Львівський національний аграрний університет та Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція.
       Поставлена мета науково-практичного семінару виконана − відбувся обмін теоретичним та практичним досвідом між науковцями та практиками.
       Стан та перспективи використання техногенних і меліорованих ґрунтів Львівської області висвітлив у своїй доповіді Лопушняк В. І., кандидат сільськогосподарських наук, в.о. професора зав. кафедри ґрунтознавства, землеробства та агрохімії.
       Проблеми ефективного сільськогосподарського використання меліорованих земель в Україні були розкриті в доповіді Томашівського З. М., доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри ґрунтознавства, землеробства та агрохімії.
       Грабовська С. П., головний інженер Львівської ГГМЕ, розповіла про регулювання водного режиму меліорованих земель та стан гідромеліоративних споруд у Львівській області.
       Хімічна меліорація ґрунтів Львівської області – тема доповіді директора ДП Львівський обласний проектно-технологічний центр охорони родючості ґрунтів і якості продукції «Облдержродючість»  А. М. Демчишина.
       Про техногенні ґрунти Львівської області та особливості їх ефективного використання розповів доцент кафедри ґрунтознавства, землеробства та агрохімії, кандидат сільськогосподарських наук В. Б. Данилюк.
       Також на обговорення була представлена робота аспіранта кафедри ґрунтознавства, землеробства та агрохімії Августинович М. В. "Стан інфраструктури меліоративної мережі в басейні річки Західний Буг на території Волинської області".
       З заключним словом та підведенням підсумків роботи семінару виступив начальник Львівської ГГМЕ Матвіюк В. В.

 


  

  

  
Переглядів: 481 | Додав: johnkor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz