Неділя, 18.02.2018, 10:08
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Семінар « Водна меліорація, як фактор інтенсифікації аграрного виробництва, на прикладі плодово-ягідного сектора Львівської області»
10:13
Семінар « Водна меліорація, як фактор інтенсифікації аграрного виробництва, на прикладі плодово-ягідного сектора Львівської області»

       10 квітня 2014 року Львівським облводресурсів спільно з Департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації в приміщенні Львівської гідрогеолого-меліоративної експедиції проведено семінар на тему: «Водна меліорація, як фактор інтенсифікації аграрного виробництва, на прикладі плодово-ягідного сектора Львівської області».
       У семінарі взяли участь: начальник Львівського облводресурсів Садовий В.М., в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Верещинський Р.А., начальник Львівської ГГМЕ Матвіюк В. В., головний інженер експедиції Грабовська С. П., начальники управлінь водного господарства, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, спеціалісти Львівського облводресурсів та департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, представники наукових установ, керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств області, які займаються садівництвом та ягідництвом.
       З доповіддю про «Аграрне виробництво Львівської області, його стан та перспективи» виступив Верещинський Р.А., Садовий В.М. у своїй доповіді висвітлив питання «Реалізації у Львівській області державної політики щодо розвитку водного господарства і меліорації земель». Про  «Роботу інформаційно-дорадчого центру облводресурсів по наданню консультаційних та платних послуг сільгоспвиробникам різних форм власності» розповів Матвіюк В. В. - начальник Львівської гідрогеолого-меліоративної експедиції. Головний інженер експедиції Грабовська С. П.  розповіла про «Еколого-меліоративний стан осушуваних земель Львівської області на передпосівний період та прогноз на середину вегетаційного періоду 2014 року»
       Виступили також представники наукових установ, спеціалісти облводресурсів, проектно-технологічного бюро інституту водних проблем і меліорації НААН.
       Тематикою виступів було розкриття питань інноваційного способу водозабезпечення, реалізація проектів водозабезпечення систем крапельного зрошення садово-ягідних культур.
       На практичній частині семінару відбулось ознайомлення з лабораторією досліджень агрохімічних та водно-фізичних властивостей грунтів Львівської гідрогеолого-меліоративної експедиції та проведення двостороннього регулювання водно-повітряного режиму грунтів на меліорованих землях дослідної ділянки інформаційно-дорадчого центру облводресурсів.

       Підсумували результати семінару начальник Львівського облводресурсів Садовий В.М. та в.о. директора агропромислового розвитку Львівської ОДА Верещинський Р.А.

Переглядів: 348 | Додав: johnkor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz