Субота, 17.03.2018, 05:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


      Державне агентство водних ресурсів України
      Львівське обласне управління водних ресурсів

      Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Меню сайту
Статистика
Головна » 2014 » Березень » 20 » Всесвітній день води 2014
14:23
Всесвітній день води 2014 

       Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернути увагу до важливості прісної води.

       Тематика Всесвітнього дня води 2014 року буде присвячена взаємозв'язку води та енергії. Координацію проведення святкувань покладено на Університет Організації Об'єднаних Націй (UNU) та організацію Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO).

       Вода та енергія тісно взаємопов'язані і взаємозалежні. Виробництво та передача енергії вимагає використання водних ресурсів, особливо це стосується   гідроелектростанцій, атомних і теплових джерел енергії.

       Інтерес до біопалива також створює додатковий попит на водні ресурси.

       Прогнозується, що навіть на номінальне зростання попиту на біопаливо (скажімо на 5 % для автомобільного транспорту до 2030 року, за прогнозом Міжнародного енергетичного агентства) може підштовхнути попит на цілих 20 % на воду, що використовується для сільського господарства у всьому світі. Крім того, виробництво біопалива супроводжується збільшенням забруднення води, збільшенням використання добрив і сільськогосподарських хімікатів.

       З іншого боку, близько 8% світового виробництва енергії використовується для лікування, відкачування та транспортування води різним споживачам.

       Можна стверджувати, що  взаємозв'язкові між водою та енергією має бути приділена належна увага. Промислові підприємства є великими водними та енергетичними споживачами, тому екологізація промислового сектору підвищить екологічно чисте виробництво. Особливий акцент повинен бути зроблений на підвищення ефективності використання води у виробництві енергії - по суті виробляючи більше кВтг у краплі води.

 

Переглядів: 417 | Додав: johnkor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Веб-представництва
Контакти
  
  Львівська ГГМЕ

  вул. Л. Українки, 51, 
  с. Малехів,
  Жовківського р-ну,
  Львівської обл., 80383.

  т. (032) 224-58-39, 
  т./ф. (032) 224-58-38,
  бухгалтерія: т. (032) 224-58-93
  e-mail: lvggme@gmail.com

Архів новин

Copyright ЛГГМЕ © 2016
Конструктор сайтів - uCoz